Olomouc

olomouc.nejlepsi-adresa.cz - hlavní stránka
Dnes je čtvrtek 25. května 2017, svátek má Viola

Přehled akcí

Přehled akcí » Přidání vlastní akce » krok 1/3

Určuje, do kterého sloupce bude akce zařazena, sloupce se dělí tématicky na zábavu, kulturu a sport.
Kategorie do které je akce zařazena, umožňuje to akce snadněji tématicky rozlišovat.
Perex je obsah kartičky akce, jenž je zobrazena v přehledu v kalendáři a měl by obsahovat podrobnosti o akci. Je však limitován délkou 250 znaků. Pokud budete potřebovat k popisu vaší akce větší prostor, využijte pole "Detailní popis"
Detailní informace o akce, tento prostor můžete vyuřít pro další informace, jako je např. program, nebo časový rozvrh, či informace, které se do perexu již nevešly. Pokud je vyplněno toto pole, na kartičce akce se zobrazí tlačítko detail, pod kterým se budou tyto informace nalézat.
Označuje místo konání akce, máte možnost, buď ho vybrat ze seznamu, nebo ho přímo zadat. Nicméně místa, která jsou v naší databázi většinou obsahují, kromě adresy, i další informace, jako například popis cesty, či GPS souřadnice a mapu.
Datum konání akce, zadávejte ho ve tvaru dd.mm.rr, kde dd je den, mm je měsíc, a rrrr rok, např.: 4.6.2010 nebo 24.12.2011.
Den konce akce, zadáveje ho ve stejním formátu, jako začátek. Pokud tento údaj nevyplníte, je akce brána jako jednodenní. Maximální délka akce takto zadáváné je 31 dní.
Označuje čas začátku akce, popř. otevírací dobu. Čas zadávejte ve 24hodinovém formátu, např.: 7:30 nebo 21:07
Čas konce akce, zadávejte ho ve stejném tvaru, jako údaj "od".
Obrázek, který se bude zobrazovat u vaší akce. Může dokreslit atmosféru akce a zaujmout pozornost uživatele. Podporované typy obrázků jsou JPEG (JPG), PNG a GIF. Rozměry obrázku nesmí přesáhovat rozlišení 640 x 480 px, pokud nahrajete obrázek větší, bude zmenšen na tuto velikost. V případě, že nahrajete animovaný GIF, použije se z něj jen první snímek.
Pořádáte nějakou zajímavou akci? Podělte se s ostatními! Tato aplikace vás provede přidáním vlastní akce, údaje označené symbolem [povinné] jsou povinné. Pokud nevíte, jak některé údaje správně vyplnit, najeďte myší na ikonu [ikona] a zobrazí se vám nápověda. Až budete hotovi, klikněte na tlačítko pokračovat.
Přidání akce je zpoplatněno částkou 99 Kč, platba probíhá pomocí SMS.

Základní údaje

[povinné] Název akce:
[povinné] Sloupec: [ikona]
Kategorie:

Čas a místo

[povinné] Datum konání:(DD.MM.RRRR)
Od: (HH:MM)
Do: (HH:MM)
[povinné] Místo konání: nebo zadejte vlastní
Jméno místa:
Adresa místa:
zrušit zadání, vyberu ze seznamu

Obrázek

Obrázek k akci:

Další info

[povinné] Perex:
Zatím jste napsali 0 znaků, maximální délka je 250 znaků.
Detailní popis:
Provozovatelem služby je NEJLEPŠÍ ADRESA a.s., telefonická infolinka 739 806 806. Cena za odeslání SMS zprávy je 99 Kč vč. DPH. Za službu technicky odpovídá Axima spol.s r.o., infolinka prsms@axima-brno.cz, www.premiumservices.cz

© 2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.(kontakt)
Všechna práva vyhrazena.
Právní informace